Nxhyrosja e veturave

Shitet nga: arben 05 Dhj 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
nxhyrosje dhe polirim vetem vetura te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim