POMPIST DIESEL COMMON RAIL

Shitet nga: SERVIS POMPIST DIESEL 27 Gsh 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
RIPAROJME ME GARANCI POMPA DHE INJEKTORE DIESEL. RIPAROJME POMPA DHE INJEKTORE COMMON RAIL BOSCH DELPHI DENSO SIEMENS TDCI DCI CDI XDI JTD ETJ. VETURASH FORISTRADASH KAMJONASH FADROMASH. AUTODIAGNOSTIKIM I KOMPJUTERIZUAR PJESE KEMBIMI DISPONOJME BANGO PROVA PER INJEKTORE DHE POMPA COMMON RAIL.. PER ME TEPER NA KONTAKTONI NE EMAIL NDODHEMI NE DURRES YANKEESNYC25@HOTMAIL.COM TEL 355694075188 FLM viber/ whatsapp

Mercedes cdi te gjitha tipet . vetura foristrada furgona
Ford focus 1.8 tdci tdi
ford mondeo 2.0 2.2 tdci jaguar tdci
kia, hyndai sanyong rexton bmw audi opel wv renault mitusbishi nissan citroen . etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim