Pjes per golf 4 benizin 1.4 dhe disel 1.9

Shitet nga: nuhi 22 Sht 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
pjes jan te gjitha ne gjendje te rregull nuk kan defekte viber : +37744101110 qmimet sipas marrveshjes motori i benzinsit i ka 200 mij km kushton 290 € a dizelit 240 mij km kushton 390€
qmimet e pjeseve tjera ja shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim