Pjes per golf 4

Shitet nga: nuhi 21 Pri 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Kemi pjes per golf 4 1.9 dizel dhe golf 4 benzin nese jeni te interesuar mund te kontaktoni edhe ne viber : +37744101110
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim