Radio per vw buba

Shitet nga: .. 09 Dhj 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes radio per vw buba dhe pasqyre e anes majt të kromit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim