Shes Bagerin Komatsu

Shitet nga: Mehmet 03 Dhj 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 400 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes bagerin Komatsu 2003 11 Ton i ardhur nga Zvicrra shumm i ruajtur dhe punon shumm mir osht ne gjendje shum te mir teknike ka te kryera ca servise te tij ne ch per ma shum kontakt ne nr 044302556 ose 049302556 apo edhe viber +37744302556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim