Shes bagerin KOMATSU ---2003

Shitet nga: mehmet 29 Nën 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes bagerin Komatsu 2003 i ardhur nga zvicrra shumm i ruajtur dhe punon shum mir per ma shum kontakt ne nr 044302556 apo viber +37744302556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim