Shes bagerin KOMATSU 2003

Shitet nga: Mehmet 02 Dhj 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes bagerin KOMATSU viti 2003 shum i rujtur dhe ne gjendje shum te mir teknike punon shum mir me ni fjal TIP-TOP i ardhur nga ZVICRRA per ma shum kontakt ne 044-302-556 ose 049-302-556 apo edhe viber +37744302556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim