Shes bagerin KOMATSU 2003

Shitet nga: xhevat 20 Gsh 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shitet bageri Komatsu 2003 11T shumm i ruajtur dhe punon shum mir me ni fjal bageri osht TIP-TOP per ma shum na kontaktoni ne 044305036 apo edhe ne Viber +37744305036
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim