Shesim lug per bagera

Shitet nga: xhevat 12 Qer 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
I shesim keto lug per bagera nga ch dhe nje qekiq per bager
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim