Shitet Bageri Komatsu 2003

Shitet nga: Mehmet 22 Gsh 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes bagerin Komatsu 2003 11T i ardhur nga Zvicrra shum i ruajtur dhe punon shum mir per ma shum kontakt ne numer apo viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim