Shitet Bageri Komatsu 2003

Shitet nga: Mehmet 05 Sht 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes bagerin KOMATSU 2003 11 tonave i ardhur nga zvicrra shum i mir dhe shum i ruajtur punon shumm mir per ma shum kontakt 044302556 Viber +37744302556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim