Shitet Bageri Komatsu 2003

Shitet nga: Mehmet 10 Sht 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes bagerin KOMATSU 2003 i ardhur nga zvicrra shum i rujtur dhe punon shum mir 11 TONA per ma shum kontakt ne numer ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim