Shitet Kamini

Shitet nga: Fatmir 29 Sht 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Kamini ështe perdoruar 1muj e gjys dhe eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim