Shkall dhe vaga

Shitet nga: Ahmet 15 Jan 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes vage dhe shkalle me qmime te uleta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim