Stopa Dhe Drita

Shitet nga: Ardian 04 Shk 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shiten Stopat per Golf 2 ngjyr e gjelbert dhe dritat jan ne gjendje të rregullt siq shihen edhe ne foto qmimi 30€ mund te na kontaktoni ne numrin: 044-310-588 ose Viber: +37744-310-588
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim