Tepija per te gjitha veturat

Shitet nga: Tepija 04 Nën 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR   6 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shes tepija per te gjitha veturat te ardhura nga zvicrra shum te ruajtura kemi nga 4 copa dhe nga ni cop ( ose ndryshe kemi qift dhe tek)
QMIMI : keto nga 4 copa jan nga 6 euro kurse nga vetem 1 cop kushton 70 cent per me shum info na kontaktoni ne tel: 044 177 316
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim