Ulset Recaro Golf 4

Shitet nga: Recaro 03 Sht 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   260 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shiten Ulset Recaro Te Golf 4 1 par dyr
Shiten Komplet tparat dhe te mramtat
Bejn Ne Golf 2 jan modifiku per Montim ne golf 2

Vrejtje Karrika ka shoferi eshte pak e demtume shiet ne foto tjerat jan shum te rujtme.. ju flm

045/291-491
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim