VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG HIGHLINE Automatik -05

Shitet nga: Sedat 11 Shk 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 999 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
+ Kilometrazha 192162 KM te garantuara
+ 6 Shpejci
+ Klima Tronic
+ DSG
+ Nxemje ne Karrika
+ Karrikat rekaro
+ Tempomat
+ Senzora Parkingu Para dhe Mrapa
+ Senzora Shiu
+ Goma te mira te dimrit
+ Hallgenka
+ Regjistrim 10muj
+ Libra Servisi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim