karcher per auto larje edhe me NAFT

Shitet nga: Fatmir 28 Dhj 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
gjendet n gjendje shum te rregullt mund te perdoret me 2 opcione me menyr elektrike dhe me naft ne gjendje teper t mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim