kuke per Mercedes dhe glf4

Shitet nga: Festim Bllaca 19 Dhj 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Eshte me gjendje the rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim