kuke per golf 4dhe mercedes

Shitet nga: festim bllaca 21 Sht 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
eshte ne gjendje te rregullt eshte nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim