Bager Shaff 8.5 ton

Shitet nga: Ardian 17 Pri 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Gjilan
Bager Shaf 8.5 Ton me tri lug Rrafshusen ,te kanalit dhe te ngarkimit.
Esht ne motor ne gjendje shum te mir .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim