Kamijoneta Renault Master 2.8 D TI .VITI I PRO..

Shitet nga: Selami 27 Pri 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Renault Master I posaardhur nga zvicrra me dogan homologim dhe regjistrim te par ne kosov . ... ,Renaulti esht ne gjendje shum te mir si ne motorr menjaq ashtu edhe nga pamja e jashtme .renoja posedon 7 ulse per udhtar dhe pesh te lejuar bartse deri 1450 kg.pres blers serioz ndrrim nuk boj.thirrje mund te beni nga ora 8;00 deri ora 20;00 . Km. Te kalume 221000.- Regjistrim deri 23-04-2015. Qmii asht i Negociushem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim