Kamijonete VW T4 1.9 Dizel

Shitet nga: Irfan 13 Mar 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Volkswagen VW T4 1.9 dizel, 169000 KM te kaluara ne gjendje perfekte Kombi gjindet ne Zvicer dhe deri te shtunen me daten 14.03.2015 vjen ne KS dhe mund ta shihni edhe live, Automjeti eshte shum i ruajtur si mbrenda ashtu edhe jasht dhe ne gjendje shum te mire teknike, automjeti i ka 7 ulse dhe rimorkio se bashku me gypat ndihmes per ngarkese. Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim