Kamijonete Renault Trafic 4x4 -92

Shitet nga: Arbnor 17 Mar 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Renault Trafik 4x4 viti 1992 2.5 Dizell i sa po Doganuar dhe 1 vit Regjistrim ne gjendje te Rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim