Kamijonete VW

Shitet nga: bashkimi 21 Shk 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
kamionet per ngarkes dhe terheqje ne gjendje te rregullt viti 1992 2.4 kubik marka fw i ka skadu regjistrimi me tabela rks mundsi ndrrimi me traktor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim