Kamijonete VW 2.4 dizel

Shitet nga: bashkimi 22 Shk 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
kamionet per ngarkes dhe terheqje baj ndrrim me traktor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim