Kamijonete VW T4 dizel -94

Shitet nga: kamjonet T4 07 Pri 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet dhe nderrohet Kamjoneta T4 diesel 2.4 viti prodhimit 1994, rexhistrim deri nmujin e 10 . Prokolicen e ka 3.20 ×1.75 .Nderrohet mirepo me ndrrim ka tjeter qmim nermal. Nderrohet me material te plastikes per PVC aluplast 8 ose 8.5.Jeni tmirese ardhur. Ndersa me pare 3000 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim