Kamion MAN 14 ton

Shitet nga: Irfan 09 Pri 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 200 EUR

Komuna: Gjilan
Ne Shitje Kamion MAN 14 ton. Ngarrkesa.
6.600 kg. I ka vetem 274 mij. Klm.
Kamioni esht i jemi dhe e shes se du me marr nje tri Euro 5
E ky esht Euro 3.
Kamioni esht momentalisht ne Zvicerr.
Jan dy per tu shitur. Edhe nje Iveco 12 t.
Qmimi per MAN esht 9200€
Iveco 8200€
Por nese keni interes per te dyt ju bojm nje qmim
Me te mir.
Ju lutem mundeni te me thirrni ne Tel. Prej ores
6:00 ne mengjes e deri ora 18:00 ne bramje
Flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim