Kamionet per ngarkes dhe terheqje viti 1992 t4 d..

Shitet nga: bashkimi 12 Krr 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Gjilan
kamionet per ngarkes dhe terheqje kamioneta asht 2.4 dizell viti 1992- 5 shpejtsi asht ne gjendje te rregullt kamioneta asht tip top per informata ne telefon 044131267 muni edhe ne viber regjistrim 1 vit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim