Kamionet vw t4 1992

Shitet nga: bashkimi 21 Shk 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
kamionet per ngarkes dhe terheqje kamioneta asht e vitit 1992 2.4 dizell fw asht ne gjendje te rregullt regjistrimi i ka skadu me tabela rks ndrrim i mundshem me traktor mundsisht rakovic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim