Kamionete VW LT 35 -86

Shitet nga: Gafurr Muji 03 Mar 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Gjilan
Shes dhe nderroj ma marrveshje kamioneten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim