Kamioni me Cerad dhe Lift mbrapa

Shitet nga: Naser 24 Maj 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Gjilan
Shesum Kamionin me cerad dhe Lift ngarkus
Viti 97 ne gjendje shum te mir.
i pa Doganuar.
Ka TEMPOMAT Dhe me 8 shpijtsi
Pesha e pergjithshme 18 ton.kurse pesh bartse 10300kg.
Kurse lifti 1.5 ton, ngrit dhe leshon posht.
Kilometra te kalume 600-700
Dopell Kabin me krevet pushimi.
Ka ABS
Ka Radio me CD-USB.
Ne gjendje te rregullt
Goma te mira si dhe Kontrollim teknik ne Gjermani deri ne Vitin qe vjen.
Per info tjera ne telefon.0037744625990 ose 0049-1520-1905950. Keni mundesin edhe ne Viber mu ndegju ose Wotsep.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim