Kombe Renault Master dizel -05 urgjent....

Shitet nga: reno 28 Shk 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   6 500 EUR

Komuna: Gjilan
Renault master t35 2.5 diesel 3.5ton viti prodhimit 26.09.2005 model i 2006 i importuar nga zvicrra posedon klim tempomat alarm mbyllje qendrore 143000 km te kaluara serviset e kryera te gjitha me regull ne garazh te renaultit kilometrat e garantuara si dhe dokumentacioni i gjith ne rregull 2 dyer 3 ulse gomat e reja hargjimet e vogla shum baterin e re i doganuar dhe regjistruar per her te par ne kosov me 27.11.2014.deri 24.11.2015. Me ni fjal tip-top .
Presim bleres serioz...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim