Kombe VW T4 dizel -00

Shitet nga: Rexhep 11 Pri 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
kombi esht i ardhur nga Zvicra i doganuar, t4 esht 50 cm me i gjat dhe me i gjon,2.5 dizel per me shum informata na degoni sms ne nr +41762670731 ne do ju therrasim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim