Kombi

Shitet nga: peugeot 12 Pri 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shes kombin peugeot bokser viti 1999 te kaluara 204mi gjendja e kombin e mir si motorike ashtu dhe teknike kombi asht maksi i gjat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim