Kombi Fiat Ducato 1.9 JTD -99

Shitet nga: Fiat Ducato 04 Nën 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Kombin Fiat Ducat 1.9 JTD i adhur nga Ch Doganen e ka te paguar dhe ne Ks nuk eshte vozitur
Vetura eshte shum ekonomike dhe eshte ne gjendje te mire si ne motorr ashtu edhe ne karoseri
Vetura i ka tri ulse dhe mpraba eshte me kabine per transport
Km i ka 161000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim