Bageri Komatsu 2003

Shitet nga: Mehmet 17 Gsh 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bagerin KOMATSU 11 T 2003 i ardhur nga zvicrra shum i ruajtur dhe punon shumm mir bageri osht ne gjendje shum te mir teknike...per mashum kontakt ne 044302556 apo edhe ne VIBER +37744302556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim