Sprinter 308 D

Shitet nga: Sprinter 21 Sht 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi furgon sprinter 1997 vit 220 kubik edhe shum ngjendje tmir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim