Agregat - Generator

Shitet nga: Branko 02 Mar 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Diesel generator 10kw.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim