Bager 1.5 ton

Shitet nga: xhevat 16 Gsh 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes bagerin 1.5 ton ne gjendje te rregulltNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim