Bager 1.6 ton i ardhur nga zvicrra

Shitet nga: xhevat 12 Qer 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes bagerin 1.6 ton i ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt , tiptop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim