Bager 1.6ton

Shitet nga: xhevat 19 Jan 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes bagerin 1.6 ton i ardhur nga zvicrra ne gjendje shume te rregullt
tiptop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim