Bager 11ton i ardhur nga zvicrra (2003)

Shitet nga: xhevat 12 Qer 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes bagerin 11ton i ardhur nga zvicrra , viti i prodhimit 2003, ne gjendje shume te rregullt perfekt, eshte shume i ri etj....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim