Bager 3.5t

Shitet nga: Drilon 07 Jan 02:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet bageri ne gjendje te mire pune i ka tri korpa funksionale, bageri eshte i gatshem per pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim