Bager 4 ton

Shitet nga: Riza 13 Shk 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet bageri komatsu shum i rujshem ka tri korpa 40cm 60cm 120cm siq shihet ne foto 045582956....045944425
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim