Bager CAT 7.2 ton+3 lug

Shitet nga: xhavit 21 Gsh 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes bagerin cat te posa ardhur nga zvicra eshte 7.2 tona viti i prodhimit 1996 bageri ka 3 lug eshte ne gjendje shum te mir shum i ruajtur dhe punon pa problem ka mundsin e mihjes nga ana bagerin e ndrroj me banes ne feriza te interesuari mund te m kontaktojn ne numrin e lartshenuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim