Bager Komatsu 2003

Shitet nga: MEHMET 27 Sht 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet bageri komatsu 11 T SHUM i ruajtur osht i ardhur nga zvicrra dhe punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim