Bager Komatsu 2003

Shitet nga: MEHMET 11 Shk 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bager Komatsu 11 T 2003 i ardhur nga CH ne gjendje shum te miir teknike punon super per ma shum kontakt 044302556 apo viber +37744302556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim